LV EN LT RU DE

Daugavpils pilsētas svētki “DAUGAVPILS – MANA PILS”

27.05.2019 15:21

No 7. līdz 9. jūnijam norisināsie   Daugavpils pilsētas svētki.   Šogad    Daugavpil    atzīmē    savu    744.    dzimšana    dienu.

Daugavpils vienmēr ir izcēlusies ar savu daudzveidību, tā ir veidojusies tirdzniecības ūdensceļa malā, vēlāk    tai    cauri    gūla    autoceļi    u    dzelzceļš.    Būdama    atvērta    pasaulei,    tā    ir    saglabājusi    savu    identitāti un vērtības – patiesi, ikviens tās iedzīvotājs ir unikāls. Arī pilsētas svētkus mēs centāmies veidot tādus, lai tie būtu pēc iespējas košāki un apvienotu visas pilsētnieku paaudzes. Šogad trīs svētku dienu laikā uz Daugavpils skatuvēm uzstāsies liels skaits mūsu Latvijas mūzikas grupu,    jo    mum    ir    tik    daudz    talantu!    Šoreiz    uzsvar    tiek    likt    uz    garīgumu:    pirmo    reizi    koncertprogrammas norisināsies arī dievnamos.

Aicinām uz mūzikas koncertiem, kas norisināsies nedēļas nogalē, no 7. līdz 9. jūnijam. 7. jūnijā, piektdienas vakarā, skatītājus priecēs grupa   “Carnival Youth”   u   “Jumprava”, bet sestdien uz skatuves Vienības laukumā uzstāsie   Aminata   un populāra krievu dziedātāja   Poļina Gagarina. Svētku izskaņā, svētdien, daugavpilieši un pilsētas viesi varēs baudīt grupa   “Musiqq”   koncertu. Pilsētas svētki šogad solās būt īpaši krāšņi un neaizmirstami kā citus gadus.

Svinēsim svētkus kopā!

PROGRAMMA

Plašāka informācija par pasākumu:   Daugavpils pilsētas Domes kultūras pārvalde